На засіданні комісії з питань ЖКГ озвучили, як розчищені вулиці та щодо опалювального сезону у Смілі

dsc_00562 лютого у Будинку рад під головуванням заступника міського голови Богдана Дубовського відбулося засідання комісії з питань ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу.

Керівник КП «Смілакомунтеплоенерго» Микола Сенатор доповів про проведення опалювального періоду та ліквідацію всіх поривів тепломереж, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Як повідомив заступник директора СКП “Комунальник” В’ячеслав Карпенко, для розчистки вулиць Сміли задіяно 9 одиниць техніки та близько 30 прибиральників. Першочергові вулиці з інтенсивним рухом транспорту розчищені та посипані піщано-соляною суміщу, другорядні упорядкуються наразі. Вулиці приватних секторів відпрацьовані на 60%, але впродовж дня планується повне виконання.

Наразі залишається невикористаної піщано-соляної суміші 380 кубів, використано 612 кубів, загалом було 992 куба. Вивезення побутових відходів здійснюється згідно графіку.

Богдан Дубовський наголосив, що потрібно приідлити належну увагу і віддаленим квартальним комітетам міста. Зазначив, що при погіршенні погодних умов до розчищення залучаться підприємства міста, які мають відповідну техніку.

Також на засіданні заслухали інформацію голови координаційної ради профспілок Людмилу Хоменко щодо виплати заробітної плати працівникам житлово-комунальної сфери.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *