В області представили очільника обласної державної адміністрації Олександра Скічка

DSC_0129-scaled-e1612259572238-768x529Сьогодні, 2 лютого, відбулося представлення новопризначеного Голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка.

Олександр Скічко звернувся до представників депутатського корпусу Черкаської обласної ради, Черкаської міської ради, структурних підрозділів адміністрації та представників ЗМІ.

– Для мене це хвилюючий момент, адже я повернувся на свою рідну Черкащину як керівник області. Це велика відповідальність і великий виклик. 

Саме тому я ставлю собі за мету консолідувати та об’єднати всіх людей доброї волі. Людей, які працюють задля розвитку та інновації Черкащини. Я обіцяю підтримувати всіх, хто керується інтересами громади.

Для того щоб дати  Черкащині новий поштовх до розвитку, нам усім потрібно консолідуватися, незалежно від політичних поглядів та амбіцій. Я маю великі надії та віру в те, що ми спільно з депутатами обласної ради, з керівниками ОТГ, спільно з мером Черкас та інших міст втілимо великі справи для нашого краю. Я поважаю кожного та пропоную об’єднання й співпрацю. До речі, щодо Черкас, то я хочу дати новий старт у стосунках ОДА й міста, аби уникнути заполітизованості та налагодити нашу ефективну взаємодію, від якої, переконаний, виграють і місто, й область.

Моя робота в комітеті транспорту та інфраструктури дала мені великий досвід і широке бачення щодо втілення інфраструктурних проектів на Черкащині. 240 км доріг в області — це мій результат за півтора роки депутатства. Для порівняння, за попередні 10 років на Черкащині  було укладено 192 км доріг. Тільки ось про це, чомусь, мої «доброзичливці» не згадали, критикуючи моє призначення і згадуючи лише те, що стосується моєї діяльності 10-річної давності.

Хочу запевнити, що готовий до публічних обговорень моїх дій та рішень і критики, але конструктивної. Бо працюватиму на високий результат для області. Цифри не терплять маніпуляцій, і я налаштований давати високі показники й надалі. У нас є плани щодо залучення рекордних інвестиційних коштів для ремонту доріг обласного значення. І я вірю в те, що ми це зробимо. Окремо хочу сказати, що всі об‘єкти президентської програми «Велике будівництво» я триматиму на особистому контролі.

Обіцяю бути максимально відкритим. Також хочу виділити як пріоритет охорону здоров’я наших громадян.  

Наш край я бачу як «перлину» екотуризму України і цей напрям може дати нові горизонти у відновленні нашої  культурної спадщини.

Віру в те, що нам усе вдасться, дає потужне депутатське лоббі Черкащини у Верховній Раді України, а також відкрита комунікація з Кабінетом Міністрів. Тож будемо працювати! – зазначив у виступі новий очільник Черкаської ОДА.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *