На вибори 2015 року зареєстровано майже 400 осіб

Відбулося чергове засідання територіальна виборчої комісії. Окрім членів ТВК прийшли представники політичних сил. Для неупередженої та об’єктивної роботи комісії представників політичних сил попросили залишити залу засідання.

На розгляд комісії було винесено 5 питань: про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови, кандидатів в депутати міської ради, реєстрацію представників партії, довірених осіб та визначення способу оприлюднення інформації з поданих кандидатами в депутати та на посаду міського голови декларацій.

Комісія розглянула заявки кожного кандидата, враховувала те, чи усі документи для балотування підготовлені згідно вимог статті 40 Закону України про місцеві вибори правильно. Після цього ухвалювали рішення чи реєструвати кандидата. Так, на вибори міського голови зареєстровано 9 кандидатів.

Другим питання порядку денного була реєстрація кандидатів в депутати міської ради. У списку 14 партій.

Згідно вимог, до партійного списку має входити не менше ніж 30% жінок. Зазначалося, що раніше на цьому акценту не робили, однак згідно рішення суду склад партійного списку все ж має бути сформований по цьому процентному відношенню. В деяких списках це співвідношення не дотримано. Тож є ймовірність того, що вони можуть бути зняті з виборів.

Також комісія ухвалила представників від кожної партії та довірених осіб кандидатів на посаду міського голови. На останок вирішили в якій формі оприлюднити інформацію, подану кандидатами в депутати та кандидатами на посаду міського голови. В загальному рахунку кількість учасників виборчого процесу сягає майже 400 осіб. Про кожного кандидата більше 10 сторінок інформації, а це декларації та автобіографії. Тож замість того, щоб видавати книгу об’ємом в 4000 сторінок усю подану інформацію можна буде отримати звернувшись до територіальної виборчої комісії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *