ЗМАГАЛИСЯ СПОРТИВНІ РОДИНИ

Відбулися регіональні змагання «Спортивна родина». Їх організатором є Черкаський обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Захід проводиться за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді, фізкультури та спорту і має підтримку громадських організацій. Відбувся він у спортивній залі школи №3-колеігуму, яка вже кілька років поспіль є майданчиком для проведення цих змагань.

Цього року зареєструвалося 9 учасників зі Сміли та району. Це спортивні сім’ї, які виховують дітей з особливими потребами.. Поряд із постійними учасниками виступили і новачки. З вітальним словом звернулася директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло.

Традиційно у спортивній програмі – представлення учасників, групові змагання та естафети. За результатами змагань переможцем стала сім’я Коротичів зі Сміли, друге місце – у сім’ї Ляшенків з Балаклеї, третє – у Швайковських зі Сміли. Їм вручено Грамоти обласного центру «Інваспорту», також кожна родина отримала солодкі подарунки, футболки й канцелярське приладдя.

Такі заходи сприяють оздоровленню та активному відпочинку сімей, розбудові та пропаганді паралімпійського руху, поліпшенню фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної і спортивної роботи. Представники інваспорту раз у раз доводять, що фізичні вади в житті не є обмеженням для насиченого життя. Бо такі люди мають міцну силу волі, витримку справжніх спортсменів. Усім учасникам та гостям змагання подарували заряд бадьорості й позитивних емоцій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *