Документи про вакцинацію чи тест перевірятимуть і в «жовтій» зоні епіднебезпеки

ковід сертифікатВ Україні змінять обмеження у регіонах “жовтої” зони. Областям треба готуватися до нового спалаху коронавірусу, інформує ТСН.

Про це заявили голова МОЗ Віктор Ляшко і прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 24 листопада.

“Сьогодні затвердимо рішення про зміну умов адаптивного карантину, яким буде посилено вимоги щодо вакцинації у “жовтих” зонах карантину”, — сказав Шмигаль.

За словами Ляшка, зміни в умовах адаптивного карантину стосуються правил на “жовтому” рівні протиепідемічної небезпеки. Так, якщо раніше бізнес міг обирати моделі діяльності в цій зоні, тобто не перевіряти документи про вакцинацію, або негативний тест, але працювати відповідно до певних обмежень за площею, або перевіряти документи та працювати без обмежень, то нові правила не передбачають такої можливості.

“У “жовтому” рівні, громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою вакцини, або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило і стосується приймання відвідувачів. 

Крім того, працівники закладів мають не просто запитувати про наявність сертифіката чи перевіряти їхню візуальну наявність, а повинні зчитувати смартфоном QR-код “ковід”-сертифікату.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *