На комісії з питань бюджету затвердили Програму з розробки Концепції індустріального парку

img_577316 серпня у малому залі Будинку рад під головуванням депутата міської ради Юлії Любченко, за участю міського голови Сергія Ананка та його заступників відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики.

На засіданні члени комісії обговорили та рекомендували до розгляду на черговій сесії міської ради проєкти рішень щодо оренди комунального майна закладів сфери освіти, а також щодо згоди на передачу в оренду комунального майна, що перебуває на балансі управління економічного розвитку та КП «Смілакомунтеплоенерго».

Також, розглянули питання про безоплатну передачу необоротних активів з балансів КНП «Смілянська міська поліклініка» та КНП «Смілянська міська поліклініка ім. Т.Шевченка» на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Разом з тим, комісія погодила внесення змін до раніше прийнятих рішень ради, а також затвердила Програму з розробки Концепції індустріального парку, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *