Пенсійний фонд наголошує – порядок виплати пенсії з 1 вересня 2021 року не змінюється

перерахунок пенсійОстаннім часом поширюються необґрунтовані повідомлення щодо масового переведення з 1 вересня 2021 року одержувачів пенсії на обслуговування до банків. У зв’язку із цим Смілянський відділ обслуговування громадян повідомляє:

Відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» є два способи виплати пенсії:

– за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій,
– або через установи банків.

Пенсію з доставкою за місцем фактичного проживання пенсіонера виплачує національний оператор поштового зв’язку – АТ «Укрпошта».

Пенсіонер самостійно обирає спосіб виплати пенсії. Зміна способу виплати пенсії відбувається на підставі заяви одержувача пенсії.

Враховуючи це, пенсіонери і після 1 вересня за бажанням продовжуватимуть отримувати пенсію через АТ «Укрпошта» з доставкою додому чи у поштових відділеннях незалежно від свого віку, стану здоров’я (наявності інвалідності) або потреби у постійному сторонньому догляді.

Оплату послуг доставки пенсій здійснює за встановленими тарифами Пенсійний фонд України.

Водночас постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 546 передбачено проведення відбору на конкурсній основі організацій, що надаватимуть послуги доставки пенсії за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України з 01.01.2023 року.

До зазначеної дати виплату і доставку пенсії та грошової допомоги за місцем проживання одержувачів здійснює АТ «Укрпошта».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *