Стало відомо, в яких галузях черкащани найчастіше знаходять роботу

пошук роботиПротягом січня-липня послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися майже 66 тис. громадян, які шукали роботу. Допомогу по безробіттю отримували 38,4 тис. осіб.

Як розповіли у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості, загалом завдяки співпраці роботу 16487 осіб.

Найбільше громадян працевлаштовані у сільському господарстві (48,8%) та у переробній промисловості (13,0%).

За професійними групами 34,9% працевлаштованих – це робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 11,2% – професіонали та фахівці, 17,3% – некваліфіковані працівники, 10,8% – працівники сфери торгівлі та послуг, 9,0% – кваліфіковані робітники з інструментом, 6,1% – службовці, керівники.

У січні-липні за сприяння обласної служби зайнятості 1335 безробітних пройшли професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, становила 68 осіб.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 2451 особу.

Безробітні виконували роботи з благоустрою територій, впорядкування місць поховань, супроводу людей з інвалідністю по зору, допомоги сім’ям учасників АТО/ООС, відбудови історичних пам’яток тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *