На Черкащині двоє людей померли від вірусної пневмонії

У період із 24 до 27 січня на Черкащині від вірусної пневмонії померли двоє осіб. Про це на нараді повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, інформує «ВиЧЕрпно».

За його словами, мова йде про 28-річну жінку із Кам’янки, яка померла 24 січня, та 41-річного чоловіка, який помер у реанімації Першої міської лікарні цими вихідними.

Для довідки:

Пневмонія — хвороба, для якої характерне запалення легень, яке відбувається перш за все у повітряних міхурцях, що мають назву альвеоли. Зазвичай причиною є інфікування бактеріями, значно рідше — вірусами та іншими мікроорганізмами, ураження деякими медичними препаратами, ураження легень при автоімунних захворюваннях тощо.

Зазвичай при захворюванні спостерігають наступні симптоми: кашель, біль у грудях, гарячка, ускладнене дихання. Існують вакцини для запобігання пневмонії, яку спричинюють певні збудники. Лікування залежить від причини захворювання. Бактеріальну пневмонію лікують антибіотиками. При гострій формі пневмонії хворий, зазвичай, проходить лікування в стаціонарі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *