У Смілянській РДА обговорили, як уберегти господарства від грипу птиці

83061254_1308364669359229_5292016491745509376_n_resize27 січня в Смілянській райдержадміністрації відбулося засідання  надзвичайної протиепізоотичної комісії. Провела її голова райдержадміністрації Валерія Бандурко.
Про це йдеться на сторінці Смілянської РДА у мережі Facebook.

У роботі комісії взяли участь сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств району.

Розглянули питання посилення заходів по недопущенню занесення високопатогенного грипу птиці на територію Смілянського району та готовність до заходів з ліквідації високопатогенного грипу птиці у випадках підозри або виявлення захворювання.

Валерія Бандурко повідомила, що у січні 2020 року спалахи віруси птиці зареєстровані в Польщі, Словацькій Республіці, Угорщині, Румунії та Україні. Основним фактором поширення грипу птиці в світі є інфіковані збудником дикі птахи.

Найбільші місця концентрації перелітних птахів створюються під час зупинок на території Жашківського, Канівського, Черкаського, Чорнобаївського та частково Смілянського районів.

Голова РДА зачитала заходи контролю та вимоги, яких повинні дотримуватися власники птиці, щоб уберегти господарства від грипу птиці.

За підсумками засідання головам сільських рад рекомендовано не допускати торгівлю живою птицею та продуктами птахівництва в неустановлених місцях, сприяти роботі ветеринарної служби по проведенню щеплень проти хвороб птиці в індивідуальних господарствах мешканців районі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.