На 16 ВСП «Смілянські енергетичні мережі» встановили системи телемеханіки

Протягом 2023 року спеціалісти Товариства модернізували 51 підстанцію, запровадивши на них системи телемеханіки. Таке обладнання дасть змогу заощадити час та ресурси на обслуговування підстанцій та забезпечить надійний і безперебійний розподіл електроенергії споживачам, інформують на офіційному сайті ПАТ “Черкасиобленерго”.

Зокрема, системи телемеханіки встановили на 16-ти ВСП «Смілянські енергетичні мережі».

Як пояснив директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ «Черкасиобленерго» Андрій Пилипчук, на підстанціях були впроваджені системи телемеханіки та цифрових каналів зв’язку з метою управління, контролю та об’єднання територіально розосереджених енергетичних об’єктів управління в єдиний виробничий комплекс.

Системи телемеханізації – головна частина автоматизованої системи диспетчерського керування, які призначені для отримання оперативної інформації щодо стану об’єкту, його навантаження та виконання команд телекерування.

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук зауважив, що модернізація енергооб’ктів, зокрема впровадження телемеханічних систем суттєво зменшує простій устаткування, поліпшує умови праці персоналу, значно скорочує витрати ресурсів, забезпечує контроль якості напруги, а також більш якісне постачання електричною енергією споживачів регіону.

– Впровадження телемеханіки та засобів звʼязку на обʼєктах ПАТ Черкасиобленерго дало змогу Товариству заощадити 4,638 млн гривень та забезпечити безпечні умови праці виробничому персоналу. Надалі продовжимо роботу над телемеханізацією інших енергооб’єктів Товариства,- підсумував голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.