У навчальні заклади постачали продукти із завищеними цінами майже у 2,5 рази

666(38)Смілянська окружна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів під час закупівлі продуктів харчування для навчальних закладів однієї з територіальних громад Черкаського району.

У січні 2021 року між однією ОТГ Черкаського району та фізичними особами-підприємцями укладено угоди про закупівлю продуктів для навчальних закладів територіальної громади на понад 1,5 млн грн.

При цьому, на овочі та інші продукти були значно завищені ціни, що ймовірно призвело до надмірних витрат бюджетних коштів.

Наприклад, згідно укладених договорів ціна за кг буряку, моркви, капусти, цибулі становила 14,23 грн, 10,16 грн та 9,14 грн, тоді як середні споживчі ціни на товари по Черкаській області на ці ж продукти харчування становлять 5,64 грн, 6,35 грн, 4,65 грн, 5,82 грн відповідно. Схожа ситуація й з іншими продуктами харчування.

На цей час триває досудове розслідування та в межах відкритого кримінального провадження встановлюються збитки, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *