УВАГА: ФОТОКОНКУРС! «МОЛОДЕ ОБЛИЧЧЯ УКРАЇНИ»

Відділ у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради оголошує про проведення міського етапу Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України», метою якого є поліпшення підтримки та розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління.До участі у фотоконкурсі запрошується молодь віком від 14 до 28 років; до конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:

–        „Молодь і держава”;

–        „Професії молодих”;

–        „Талановита молодь України”;

–        „Українське студентство”;

–        „Дозвілля молоді”;

–        „Вибір молоді – здоров’я”;

–        „Всі різні – всі рівні”;

–        „Нас єднає Україна”.

Надіслані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні життєві ситуації щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо. Фотографії повинні бути зроблені в Україні протягом 3 років.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу.

Організація прийому фоторобіт, заявок, довідок на конкурс – до 25 березня 2015 року.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту за адресою: м. Сміла, вул. Леніна, 37, каб. № 8 або за телефоном: 4-50-96.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *