Міліція відкидає звинувачення Рудика

Начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар, уважно розібравшись у всіх звинувачення на адресу міліції, які озвучив учора під час прес-конференції кандидат у народні депутати по округу №198 Сергій Рудик, відповів по кожному із пунктів.

Нагадаємо, що Сергій Рудик звинуватив міліціонерів у неналежному виконанні своїх функційних обов’язків. Зокрема, йшлося про невідповідну реєстрацію заяви про зникнення голови ОВК №198 та чотирьох протоколів ДВК, про неналежну перевірку звернення, про виявлення порушень в селах Хацьки та Степанки та про неналежну охорону приміщення ОВК №198.

За словами Владислава Володимировича, «інформація щодо зникнення голови ОВК №198 та протоколів ДВК другого листопада була зареєстрована до журналу Єдиного обліку, а згодом – до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України відомості про вчинення кримінального правопорушення вноситься до ЄРДР невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви чи повідомлення».

«Проведено направлені дії на встановлення місцеперебування голови окружної виборчої комісії. Третього листопада голова ОВК вийшов на телефонний зв’язок. У розмові він повідомив, що його ніхто не викрадав, та протягом дня прибув до Смілянського міськвідділу міліції, де надав пояснення стосовно своєї відсутності. Для перевірки інформації про зникнення виборчих протоколів, комісійно, в присутності заступника голови та членів ОВК №198 відбувся перерахунок протоколів, під час якого було виявлено відсутність п’яти протоколів ДВК. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), – відповідає киндидату в народні депутати на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Владислав Пустовар. – Друге – заяв щодо організації підкупу членів дільничних виборчих комісій в селах Хацьки та Степанка ні до УМВС, ні до Смілянського МВ чи Черкаського РВ не надходило. Проте після оприлюднення цієї інформації в ЗМІ, вона була належним чином зареєстрована, призначена перевірка.

Щодо заяви про неналежну охорону приміщення ОВК №198, то відповідно до розрахунку необхідних сил та засобів для забезпечення охорони окружної виборчої комісії залучаються три озброєних працівника міліції. Охорону ж приміщення ОВК №198 здійснюють 10 озброєних правоохоронців, яким допомагають місцеві активісти, що, на мою думку, є достатньо для належного виконання працівниками міліції своїх функційних обов’язків, – зауважує очільник обласної міліції. – Ще раз хочу наголосити щодо моєї принципової позиції – міліція Черкаської області знаходиться поза політикою, жоден працівник міліції не втручається у виборчий процес, проте на всі виявлені порушення виборчого законодавства буде жорстка реакція відповідно до норм чинного законодавства України»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *