У Черкасах відбулася прес-конференція Сергія Рудика

На прохання ЦВК окружком №198 перерахував голоси на деяких дільницях, проте не виявив ніяких фальсифікацій. Перемогу в окрузі і надалі тримає в руках кандидат-самовисуванець, член «Свободи» Сергій Рудик. Про це він сам розповів на прес-конференції у Черкасах.
Разом з тим Сергій Рудик занепокоєний затягуванням підрахунку голосів в окрузі. Каже, уточнення зроблені окружкомом, не фігурують на сайті ЦВК, бо у Смілі в окружкомі зник системний адміністратор. Мовляв, йому фізично погрожують. При цьому помічник Лукаш – Попова Наталія Євгенівна – заборонила технічному відділу секретаріату ЦВК робити заміну системного адміністратора.
Інші порушення, зафіксовані командою Рудика в окрузі – спроби підкупу на дільницях Степанок і Хацьків, дзвінки секретаря ЦВК Тетяни Лукаш в ОВК тощо.
Свого ж найближчого суперника, з яким власне і триває нині судова тяганина, – Віктора Тимошенка Сергій Рудик називає бандитом та обіцяє боротися до кінця.

– Протистояти важко, але можна, – каже Сергій Рудик і дякує усім членам ДВК і ОВК, які не продалися та не пішли назустріч фальсифікаторам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *