БАТЬКІВСЬКИЙ УРОК ПРО БЕЗПЕЧНИЙ РУХ

Днями в початковій школі гімназії працівник Державтоінспекції Максим Юрійович Бровченко провів батьківський урок на тему: «Молоде покоління за безпечний рух» для учнів 1-А класу. Спілкування почалося з розповіді про роботу працівників ДАІ. Гість продемонстрував дітям сигнали регулювальника, розповів, як уникнути різних неприємних ситуацій на вулиці, нагадав про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Школярі дізналися про те, якими бувають пішохідні переходи. Найбільше сподобалася гра «Світлофор».

11Особливу увагу було звернено на те, що найчастіше пішоходи травмуються в темну пору доби, коли знижується видимість. Тож для того, аби бути помітним на дорозі, потрібно мати світловідбиваючи елементи або значки, браслети, тощо. Якщо носити ці атрибути на одязі, сумці або руці, то кожний водій зможе завчасно побачити маленького пішохода й відповідно зреагувати.

Насамкінець зустрічі діти отримали від інспектора ДАІ подарунки – книжки та серію навчальних плакатів для малят про правила дорожнього руху, а нагородою для працівника Державтоінспекції стали дитячі посмішки й обіцянка суворо дотримуватись правил дорожнього руху і вчити цьому дорослих.

Н.М.Чмиренко, класний керівник

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *