МІЛІЦІОНЕРИ-ТРАНСПОРТНИКИ ПРОВЕЛИ БЕСІДУ В ПРОФІЛАКТИЧНОМУ ВАГОНІ

Працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу на станції імені Тараса Шевченка в спеціально облаштованому вагоні провели профілактичну бесіду зі школярами Смілянської ЗОШ № 16, де прочитали учням п’ятого та сьомого класів лекцію про небезпеку безцільного перебування на об’єктах залізниці.
Старший оперуповноважений відділення КМСД капітан міліції Роман Сивак наголосив, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки і, як свідчить статистика, що абсолютна більшість травмувань трапляється з громадянами
в наслідок нехтування простих правил безпеки та поведінки громадян на залізничному транспорті, а саме: переходу залізничного полотна у невстановленому місці, ходіння по залізничних коліях та інше.2
Правоохоронець зазначив, що трапляються випадки, коли дітвора проводить своє дозвілля поблизу залізничного полотна, навіть, влаштовуючи там небезпечні ігри. Іноді діти переходять залізничні колії, не звертаючи увагу на заборонені і попереджуючі знаки, слухають музику через навушники і тому нічого не бачать і не чують. Усі такі випадки часто призводять до серйозних травм, а іноді і до загибелі.
Обговорюючи розглянуту тему, учні обіцяли бути пильними, знаходячись у місцях підвищеної небезпеки, особливо таких, як залізнична колія.
Наприкінці бесіди школярам було продемонстровано відеофільм «Правила безпеки дітей на залізниці», з якого кожна дитина могла винести певні висновки щодо свого правильного поводження на залізниці.
Директор школи Марина Крутько подякувала правоохоронцям за цікаву і повчальну бесіду.
« Проведення таких зустрічей з учнями – це безпосереднє спілкування з неповнолітніми щодо правил безпеки на залізниці, недопустимості правопорушень і розваг поблизу залізничних об’єктів», – зазначив начальник ЛВ на ст. ім.Т.Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.

Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *