На Смілянщину завітав літературознавець, прозаїк та поет Віктор Неборак

У Всесвітній день письменника 3 березня до м. Сміли в міськрайонний літературний клуб «Натхнення» завітав поет, прозаїк, літературознавець з м.Львова Віктор Неборак. Зустріч відбулася в бібліотеці ім.Олени Журливої.
DSC_0054Присутні прослухали твори літератора, пройнялися духом львівського літературного угрупування «БУ-БА-БУ», в яке входять такі письменники як Юрій Андрухович та Олександр Ірванець. Дізналися, що Віктор Неборак товаришує з Іваном Малковичем (київське видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»), має дружні стосунки з Ліною Костенко та черкаським режисером, родом зі Львову, Сергієм Проскурнею, який готує сценарій п’єси про поета Тодося Осьмачку. Довідалися, що їхньому літоб’єднанню «Дзиґа» 17 квітня цього року виповнюється 30 років з часу заснування.
Відвідувачі ознайомилися з книгами Віктора Неборака: «Літаюча голова» (1992), «Колишній, інший…» (2013), «Введення у Бу-Ба-Бу» та ін.
Президентом літературного клубу «Натхнення» Лілією Блискавицею було запрошено Віктора Неборака на 120-річчя від дня народження письменника Тодося Осьмачки в с.Куцівку.
Після зустрічі в бібліотеці Віктор Неборак, Людмила Філь (викладач університету Б.Хмельницького) та Лілія Блискавиця завітали до Смілянського ліцею, де невимовно тепло у вишиванках та віночках зустрічала поета творча молодь.

Організатор зустрічі
письменниця Лілія Пугач (Блискавиця)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *