Міграційники провели навчання для працівників Балаклеївського ЦНАП

9288_724x0_803Адміністратори відділу з питань організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради пройшли навчання в обласному Управлінні ДМС України. Навчали документувати громадян біометричними документами та роботі з Єдиним державним демографічним реєстром.

Адміністратори отримали комплекс навичок та знань від працівників Міграційної служби, адже безпосередньо залучалися до прийому громадян в залі європейського зразка, де оформлюють та видають біометричні документи – ID-картки, закордонні паспорти, посвідки на тимчасове та постійне проживання.

Балаклеївською сільською радою закуплено робочу станцію для оформлення і видачі біометричних документів засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

26 лютого 2021 року Міграційна служба і Балаклеївська сільська рада уклали договір доручення на часткову обробку персональних даних надання уповноваженим суб’єктам доступу до інформації Єдиного державного демографічного реєстру.

Тож, згодом 9 695 жителів громади зможуть отримати паспорт громадянина України у формі картки або закордонний паспорт у місцевому ЦНАП, повідомили в Управлінні ДМС у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *