ОСББ Черкащини долучаються до програми «Енергодім»

енергозбереження теплоОб’єднання співввласників багатоквартирних будинків області прагнуть до енергомодернізації. Допомагає їм у цьому програма «Енергодім» від Фонду енергоефективності.

Подали проекти вже 16 ОСББ Черкащини, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Програма «Енергодім» – це програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків. Її  запровадив Фонд енергоефективності 2019 року. Програма реалізовується через АБ «Укргазбанк», АТ «Кредобанк» та ПАТ КБ «ПриватБанк». Програма передбачає два Пакети заходів енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Пакет «А» (Легкий) складається з відносно недорогих заходів енергоефективності з високим рівнем окупності інвестицій (перш за все модернізація інженерних систем будинку).

Пакет «Б» (Комплексний) включає в себе всі заходи Пакета ,,А“ а також теплоізоляцію будівельних конструкцій (стін, даху, горища, підвалу).

На сьогодні в Черкаській області вже 16 ОСББ подали заявки до Фонду, ще 4 ОСББ готують документи для подачі. Загальна вартість заявлених проектів становить 99 млн грн, з них 6 ОСББ реалізують проект «А» на загальну суму 18,1 млн грн та 10 ОСББ за проектом «Б» – 80,9 млн грн.

Чотирнадцять ОСББ отримали першу компенсацію за енергоаудит на загальну суму 245,0 тис грн і три вже отримали другу компенсацію за проектно-кошторисну документацію на суму – 52,8 тис грн.

Ці заходи сприятимуть тому, що мешканці побачать економію  у платіжках понад 50%.

Більш детальну інформацію про Програму можна дізнатись за посиланням: https://energodim.org.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *