Смілянські лісівники активно готуються до пожежонебезпечного періоду

164687204_786221718671810_2195895793240857832_oУ лісівників незабаром розпочнеться напружений пожежонебезпечний період. Це непростий і надто відповідальний час у роботі служителів лісу.

У підрозділах ДП ”Смілянський лісгосп” нині перевіряють стан всіх технічних засобів пожежогасіння техніки, зв’язку та інших матеріальних ресурсів, що використовуються для охорони лісів від пожеж, працівники підрозділів приводять до ладу інвентар.

Окрім того, запровадили комплексні заходи щодо попередженню лісових пожеж, організовані пожежні дружини, розпочинають чергування ЛПС-1 (Мліївське, Городищенське, Смілянське лісництва) та лісової охорони. Також розроблено оперативно-мобілізаційні плани гасіння пожеж на 2021 рік.

Як зазначають у Смілянському лісгоспі, у пожежонебезпечний період період буде перекрито всі в’їзди в хвойні насадження, організовано їх патрулювання. Лісова охорона наразі розпочинає активно працювати з населенням: проводить роз’яснювальну роботу по забороні розведення в лісі вогнищ.

Важливу роль на підприємстві приділяють агітації. З інформаційно-профілактичною метою у лісових масивах Смілянського лісгоспу лісівники поновлюють білборди, аншлаги, панно, плакати на протипожежну тематику.

Лісівники закликають усіх любителів відпочинку на природі бути максимально обачними, турботливими та дотримуватися усіх правил поводження у лісі, аби не допустити загорань, які можуть завдати непоправної шкоди.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *