Ми за здорове життя на чистій планеті

Учителями нашої школи проводиться велика робота, спрямована на зміцнення здоров’я учнівської молоді.
У березні 2005 року Україна стала однією з 55-ти країн, які підписали документ ООН «Стратегія освіти для стійкого розвитку». У різних країнах впроваджуються і успішно працюють відповідні освітні програми й навчальні курси з цієї проблеми. Зокрема, у Швеції, США, наших сусідів – Польщі, Білорусії. З 1 вересня цього року за ініціативи директора Тетяни Карло в нашому закладі впроваджено курс за вибором «Уроки для сталого розвитку». А у вересні під час культурно-освітнього візиту нашої делегації до Європи в Цюріху для школярів було проведено майстер-клас та флеш-моб «Ми за здорове життя на чистій планеті», де учні брали активну участь не лише в дискусійному обговоренні проблем екології, а й набули практичних навичок.
Учні закладу є постійними учасниками та переможцями шкільних та міських змагань з легкої атлетики, спортивних ігор тощо. Так, початок навчального року приніс нам перші перемоги, адже команда учнів у молодшій і середній вікових категоріях виборола І місце у міських змагання з футболу; Сідорова Мар’яна, учениця 10-А класу, завоювала І місце на міському етапі змагань з шахів. Триває активна підготовка шкільних команд з баскетболу та волейболу до міських змагань. Готує наших спортсменів-переможців учитель фізичної культури, майстер спорту Єгорова Олена Митрофанівна. В цьому році до Дня фізкультури та спорту за підсумками минулого навчального року Олена Митрофанівна була нагороджена почесною відзнакою щорічного конкурсу «Герої спортивного року» в номінації «Найкращий учитель фізичної культури».
Ппереконані, що проблему формування навичок здорового способу життя неможливо вирішувати без співпраці з органами учнівського самоврядування, батьками, громадськістю. Завдяки розумінню та підтримці батьків щороку поновлюється матеріальна база школи, закуповується новий спортивний інвентар. Батьки також із задоволенням беруть участь у традиційному шкільному святі «Тато, мама і я – спортивна сім’я», у Днях здоров’я, в екскурсійній роботі.

Світлана Рогач,
керівник прес-центру школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *