ЗАМІНУВАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ СТАНЦІЇ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НЕ ПІДТВЕРДИЛАСЬ

Працівники міліції перевірили телефонне повідомлення про замінування будівлі залізничного вокзалу ст. ім. Т.Шевченка Одеської залізниці, яке надійшло вчора. З території вокзалу евакуйовано 52 пасажири та персонал вокзального комплексу.
На місці події були задіяні співробітники міліції, СБУ, МНС. Приміщення залізничного вокзалу та прилегла територія були обстежені фахівцями вибухотехнічної служби та кінологами. В результаті ніяких вибухових пристроїв та вибухових речовин не виявлено.
Після ретельної перевірки будівлі вокзалу та прилеглої території о 13.45 план «Вибухівка» знято та відновлено роботу залізничного вокзалу Т.Шевченка.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.
Наразі вживаються заходи щодо встановлення особи правопорушника та притягнення його до відповідальності згідно з чинним законодавством України. Нагадуємо, що вказані діяння караються позбавленням волі на строк від двох до шести років.
Ірина Матвійко,

помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка

із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *