Рятувальники нагадали про безпеку

Як інформує ДСНС у Черкаській області, черговий рейд житловим сектором Сміли провели місцеві рятувальники. Рятівники поспілкувалися з представниками різних вікових груп, пояснивши дітям та нагадавши дорослим необхідність дотримуватися правил протипожежної безпеки у побуті. Рятувальники перевірили справність печей, приладів електричного та газового опалення. Також рятівники роздали містянам листівки з інформацією про правила, яких варто дотримуватись для попередження пожеж, а також з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.
– 80% пожеж, як і раніше – це пожежі у приватному житловому секторі. Люди не дотримуються елементарних правил протипожежної безпеки: необачно користуються відкритим вогнем, викидають тліючі недопалки, залишать без нагляду електронагріваючі прилади, не дотримуються правил експлуатації пічного опалення. Як результат – ріст пожеж у порівнянні з минулим роком. Цьогоріч у місті Сміла сталося 60 пожеж, 43 загорання було ліквідовано нашими вогнеборцями у районі, – зауважує начальник Смілянського РВ Управління ДСНС у Черкаській області Юрій Заєць. – Тож ми намагаємося охопити профілактичними заходами якнайбільшу кількість громадян.
Основними недоліками, які виявили інспектори, стали потріскані печі, непотрушена сажа, відсутність захисного металевого листа біля печі, а також зберігання на печі та на горищі легкозаймистих речей. Усім господарям інспектори вказали на недоліки та зобов’язали їх виправити ситуацію.
Це вже третій рейд, який відбувся у місті Сміла з початку опалювального сезону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *