Лісівники привітали з ювілеєм Василя Голубця, родом із Балаклеї, який півжиття присвятив лісовій справі

зображення_viber_2021-03-22_17-24-12Днями черкаські лісівники привітали з 80-річчям почесного пенсіонера Черкаського держлісгоспу Василя Захаровича Голубця.

Народився ювіляр 22 березня 1941 року в с. Балаклея на Смілянщині. З 1969-го року став працювати у Черкаському лісгоспі. Майже усе своє професійне життя присвятив Свидівському лісництву, де пропрацював на різних посадах майже 40 років, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Василь Захарович каже, щоб бути справжнім лісівником, потрібно просто бути людиною і серцем відчувати биття пульсу природи, відчуваючи кожен її подих.  І сьогодні живе за цим правилом та постійно цікавиться життям рідного лісництва.

За дорученням колективу, з подарунками, найкращими побажаннями та грамотою до Василя Голубця завітав голова профспілкового комітету Черкаського держлісгоспу Анатолій Рожненко.  Ювіляру подякували за вагомий вклад у розвиток лісового господарства краю, професіоналізм та за те, що, окрім сотень гектарів лісів, виростив  ще й не один десяток справжніх лісівників, бо завжди ділився своїм досвідом із молодими колегами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *