Замість парковки у Смілі планують збудувати житловий будинок

dsc_0086_124 березня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася одинадцята сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 26 депутатів.

На початку сесії присутні заслухали виступи та звернення смілян. Представники ОСББ по вулиці Мічуріна, 22 звернулися з проханням відтермінування прийняття рішення з поділу земельної ділянки.

Міський голова Сергій Ананко та секретар міської ради Юрій Студанс зазначили, що рішенням частина земельної ділянки виділяється під двома будинками ОСББ, а інша – для будівництва передбаченого Генпланом міста третього житлового будинку замість облаштування паркінгу автомобілів.

Відтермінування розгляду питання призведе до зростання заборгованості по платі за землю та відстрочки початку будівництва третього будинку. А від будівництва цього будинку місто зможе отримати квартиру для тих, хто знаходиться у черзі на житло.

Смілянин Іван Дзюбак порушик проблемні питання у сферах соціально-економічного розвитку міста. Депутат Валерій Трегубов запропонував створити тимчасову депутатську комісію щодо вивчення питань роботи КП «Смілакомунтеплоенерго»: результатів проведеної у вересні 2020 року інвентаризації, збитків підприємству внаслідок надання дозволів на встановлення індивідуального опалення без врахування технічних умов в о окремих будинках тощо.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *