Краєзнавчий бібліотур смілян «Нас всіх ріднить Черкаський край»

IMG_362428 березня працівники міської бібліотеки для дітей разом зі своїми активними відвідувачами, учнями 4-А та 4-Б кл. СШ №5, батьками та класними керівниками С.Ю. Артеменко, Н.В. Мельник, здійснили краєзнавчу мандрівку до м. Черкаси.

Свою подорож юні краєзнавці розпочали з Черкаського обласного  краєзнавчого музею. Школярі дізналися багато нового про історію зародження Черкаської області, побачили кістки мамонта, з цікавістю переглянули виставкові вітрини та взяли участь у археологічній грі.

Подорожуючи Черкасами, четвертокласники звернули свою увагу також на Пагорб Слави де розташована статуя Матері Батьківщини, яку було виготовлено в Смілі в 1975 році під керівництвом почесного жителя нашого міста Володимира Годкевича на заводі СЕМЗ.

Відвідавши Мистецьку галерею, діти ознайомилися із творчими роботами відомих в області майстрів та обдарованих дітей, та мали змогу придбали напам’ять собі патріотичні сувеніри. Відвідали музейну кімнату де працював В.А. Симоненко, переглянули відео з його віршами, дізналися багато цікавого про життя поета  та на власні очі побачили його особисті речі.

Під кінець своєї подорожі маленькі дослідники завітали до Обласного Черкаського художнього музею, де не тільки переглянули картини відомих художників різних поколінь, а й взяли участь у  цікавому квесті під назвою  «Знайди чорну кішку».

Зав. сектором 1-4 кл. та дошк.

Центральної дитячої міської бібліотеки

Юлія Близнюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.