Кому на Черкащині роботодавці готові платити найбільше?

професії роботаЗ початку року роботодавці Черкаської області  проінформували обласну службу зайнятості про наявність  37300 вакансій, що на 1,6% більше, ніж у січні-жовтні 2018 року.

За видами економічної діяльності:  28,8%  вакансій пропонується у сільському господарстві, 17,4% на підприємствах та установах переробної промисловості, 12,3% – в оптовій та роздрібній торгівлі, інформують у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Станом на 1 листопада 2019 року у базі даних обласної  служби зайнятості налічувалося 1165  вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 801 пропозицію роботи, отриману з інших джерел.

Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив понад 5,9 тис. грн, у 78%  вакансій  розмір заробітної плати – вище мінімальної.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив понад 7,2 тис. грн., для професіоналів – 5,8 тис. грн.,  для фахівців – 5,4 тис. грн., для кваліфікованих робітників з інструментом – 6,9 тис. грн., для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин – 6,1 тис. грн., для технічних службовців–5,3 тис. грн., для працівників найпростіших професій  – 5,3 тис. грн., для працівників торгівлі та послуг 4,7 тис. грн., для  кваліфікованих працівників сільського господарства – 6,8 тис. грн.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 листопада  пропонується у вакансіях для менеджера (управителя) з логістики 17,5 тис. грн., забивача худоби 17 тис. грн., директора підприємства, керуючого відділенням, агронома по 15 тис. грн., апаратника круп’яного виробництва 14,9 тис.грн., фарбувальника (текстильне виробництво) 14,3 тис. грн., лісоруба 14 тис. грн.,  головного економіста 13,8 тис. грн., інспектора прикордонної служби, музиканта, маляра по 13 тис. грн., ізолювальника з термоізоляції, монтажника технологічного устаткування та пов’язаних з ним конструкцій, монтажника приладів та апаратури автоматичного контролю по 12 тис. грн., регулювальника радіоелектронної апаратури та приладів 11,5 тис. грн., водія тролейбуса 11,3 тис. грн. оператора верстатів з програмним керуванням 11,2 тис. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *