Комплексне об’єктове тренування в дитсадку №18

7 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №18 відбулося комплексне об’єктове тренування на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту дошкільного навчального закладу після скоєння терористичного акту та при ліквідації його наслідків», в якому були задіяні всі працівники закладу та діти.

Створено відповідну обстановку при скоєнні терористичного акту та ліквідації його наслідків. Ланка оповіщення сповістила всіх працівників закладу про загрозу терористичного акту. Чітко і організовано спрацювала ланка евакуації. Ланка пожежогасіння знеструмивши електропостачання, успішно локалізувала умовне задимлення, яке виявили на першому поверсі дошкільного закладу в роздягальні групи №11. Використано за призначенням засоби пожежогасіння. Умовно-постраждалим надано кваліфіковану медичну долікарську допомогу.

Під час об’єктового тренування дорослі діяли чітко і злагоджено, а діти з цікавістю включилися в тренувальне навчання і приміряли на себе захисні маски, ознайомлювалися з їх призначенням.

Подібні заходи сприяють зміцненню знань і умінь дітей і дорослих щодо правильного і безпечного поводження при виникненні екстремальних ситуацій, небезпечних для здоров’я і життя людей.

Підготувала:

вихователь-методист ДНЗ №18

Штангєєва Л.І

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *