Рух заради здоров’я

З 6 по 8 квітня у дошкільному навчальному закладі № 27 «Джерельце» відбулися заходи у рамках фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я. У комплекси вправ ранкової гімнастики, з метою підвищення зацікавленості дітей до виконання фізичних вправ, були включені елементи з різних видів спорту, різноманітні вправи з предметами (обручами, гімнастичними палицями та інші), загартовуючі вправи та ходьба по масажерах. Діти із задоволенням виконували вправи під музичний супровід, у спортивній залі та на свіжому повітрі. Велика увага під час проведення ранкової гімнастики приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей: швидкості, спритності, сили, гнучкості.
Фестиваль є заходом, який пропагує серед дітей здоровий спосіб життя та необхідність піклування про власне здоров’я, зміцнення фізичного та емоційного стану організму дитини. Доведено, що регулярні заняття ранковою зарядкою надають загальнооздоровчу дію, підвищують імунітет, стимулюють діяльність усіх систем організму, покращують сон, апетит і загальне самопочуття. На спортивному майданчику вирували життєрадісний сміх, позитивні емоції, панував бадьорий настрій.
Всі дошкільнята охоче взяли участь у оздоровчій пробіжці навколо закладу, щоб стати сильнішими, здоровішими, щоб рости сміливими та спритними.

Юлія Шило, методист ДНЗ №27
Изображение 105

Изображение 174

Изображение 191

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *