Із середини тижня у нашому краї стане тепліше та перестане дощити

погодаОсінь на Черкащину прийшла рано, всерйоз та надовго. І вже 11 днів поспіль середньодобова температура нижче +15º та на 2-4° нижче кліматичної норми.

Як інформують в обласному гідрометцентрі, ранні холоди практично на 1-1,5 тижні раніше завершили вегетаційний період овочевих, для яких біологічний мінімум період достигання становить +15º. Одночасно дощі скрізь ДОБРЕ НАСИТИЛИ ҐРУНТ ВОЛОГОЮ. Наразі його верхні шари переважно сильно зволожені, лише на південному сході, де кількість опадів була найменшою – добре зволожений.

Тож, ґрунтова засуха у період сівби озимини цього річ неактуальна. Одночасно покращилися умови для первинного розвитку ріпаку та погіршилися для достигання соняшнику, сої, накопичення цукрів у буряках. Всі сільськогосподарські роботи на полях призупинилися.

ЗА ПРОГНОЗОМ, цей робочий тиждень продовжить презентувати нам ПРОХОЛОДНУ, ВОЛОГУ ПОГОДУ ПІЗНЬОЇ ОСЕНІ. Температура вночі 6-11°, вдень 11-16°.

СЕРЕДА презентує КОРОТКОЧАСНИЙ відпочинок від дощів, часом навіть прогляне сонце.

У ЧЕТВЕР – П’ЯТНИЦЮ наш регіон потрапить під вплив теплого сектору чергового північноатлантичного циклону, температурний фон підвищиться на 2-3° і ввійде у свою кліматичну норму. Температура вночі 9-14°, вдень 15-20°.

До кінця робочого тижня значних дощів не очікується.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.