Працівники управління Держпраці проводять інформаційну кампанію щодо дотримання трудових прав

держпраці виходь на світлоВ умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України.

Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

19 липня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин». Зміни передбачають, зокрема, що у період дії воєнного стану інспектори праці можуть здійснювати інспектування роботодавців з питань:

🔹️додержання вимог Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»;
🔹️законності припинення трудових договорів;
🔹️виявлення неоформлених трудових відносин.

Необхідно зазначити, що з початку війни до Держпраці надійшли тисячі звернень громадян щодо порушення їх трудових прав.

Працівники Держпраці провадить активну інформаційно-роз’яснювальну роботу у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», як з роботодавцями, так і з працівниками. Це і підтримка роботодавців через консультації безпосередньо на підприємствах.

Однак, не у всіх випадках роботодавці враховують поради та роз’яснення. У таких випадках інспектори мають реагувати на кожне з таких порушень.

Мета заходів – поінформувати про переваги задекларованої праці та сформувати розуміння важливості офіційного оформлення трудових відносин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.