До 12 років позбавлення волі засуджено терористів так званих «Л/ДНР»

лднрОбласна прокуратура підтримала обвинувачення у 2 кримінальних провадженнях за фактами участі осіб у терористичних організаціях «Луганська/Донецька народні республіки» та сприянні їхній діяльності (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Встановлено, що один із фігурантів справи є жителем Луганської області, який з початку 2014 року до цього часу проходить так звану військову службу на посаді снайпера-розвідника 2-го відділення 2-го взводу розвідувальної роти 4-ї окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу народної міліції «ЛНР».

Бойовик зі зброєю в руках брав безпосередню участь у силовому опорі військовослужбовцям Збройних Сил України, задіяним у проведенні Операції об’єднаних сил.

Фігурант іншого кримінального провадження є жителем Донецької області, який до 2014 року працював в органах Державної міграційної служби м. Донецьк. А після утворення самопроголошеної донецької народної республіки, яку у 2015 році визнано терористичною організацією, зрадивши присязі державного службовця, вступив до її лав, де обійняв посаду начальника відділу міграційної служби у Донецькому ГУ МВС ДНР.

Вироками Соснівського районного суду м. Черкаси обох обвинувачених визнано винними в участі у терористичній групі чи терористичній організації, їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі засуджені переховуються на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської та Донецької областей, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.