Із початку року Держгеокадастр Черкащини внісвідомості про понад 3,5 тисячі ділянок

За дев’ять місяців 2023 року фахівці землевпорядної служби Черкащини внесли в Державний земельний кадастр (ДЗК) дані про 3565 земельних ділянок загальною площею 2280 гектарів, зокрема у вересні – 189 ділянок (115,4 га).

Це відомості про ті земельні ділянки, право власності на які виникло до 01.01.2013р., коли ще не було автоматизованої системи ДЗК, інформують в обласному управлінні Держгеокадастру.

Виконуючи доручення Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру про наповнення ДЗК відомостями про земельні ділянки, із 1 листопада 2019 року до сьогодні внесено до ДЗК дані про 39002 земельні ділянки загальною площею майже 42 тис. га.

Держгеокадастр Черкащини вкотре закликає громадян, які мають старі акти на право приватної власності на землю, часто без кадастрового номера, звернутися до проектної землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою. Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці й реєстрація її в ДЗК – це, насамперед, захист прав власності чи користування.

Проконсультувати з цього питання й допомогти можуть спеціалісти Головного управління Держгеокадастру в районах Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.