Черкащина – серед призерів V літньої Гімназіади України 2022/2023

Черкащина зайняла ІІІ місце у загальнокомандній першості серед регіонів третьої групи на V літній Гімназіаді України.

Про це повідомили в обласному управлінні освіти і науки.

Відповідні Кубок та Диплом Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було вручено 3 жовтня під час проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest».

Цьогоріч V літня Гімназіада України проходила у період з лютого по липень. До її програми входили бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, волейбол пляжний, гандбол, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, регбі, спортивна аеробіка, стрибки у воду, спортивне орієнтування, стрільба із лука, теніс настільний, тхеквондо, ушу, фехтування, футбол та шахи.

Черкаська область взяла участь у таких видах спорту: пляжний волейбол, фехтування, бадмінтон, бокс, легка атлетика, художня гімнастика, спортивне орієнтування, теніс настільний, баскетбол 3х3 тощо.

Черкаські спортсмени мали високі здобутки у V літній Гімназіаді, зокрема:
‒ у змаганнях з баскетболу 3х3 серед юнаків команда виборола бронзові медалі;
‒ у змаганнях з боксу спортсмени мають досягнення в особистому заліку: вісім золотих, чотири срібних та чотири бронзових медалей. У підсумку це дало змогу зайняти друге загальнокомандне місце;
‒ у змаганнях з тенісу настільного команда юнаків та команда дівчат зайняли перші місця, забезпечивши загальнокомандне перше місце;
‒ у змаганнях з фехтування (вид зброї ‒ шабля) командний залік: серед дівчат – третє місце, серед юнаків – перше місце.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.