Година серцезнавства для смілянських школярів

img_3765-2У бібліотеці-філії №4 було проведено годину серцезнавства з учнями 6 класу школи №13. Захід було присвячено Всесвітньому дню серця.
Започатковано цей День 1999 року з ініціативи Всесвітньої федерації серця. Цю акцію підтримали Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), ЮНЕСКО та інші значущі організації. Спочатку День проводився в останню неділю вересня, а з 2011 року у нього фіксована дата – 29 вересня. Всесвітній день серця проводиться під девізом «Серце для життя».

Статистика свідчить, що в Україні серед соціально значущих захворювань хвороби серця займають перше місце. Розвитку більшості хвороб серця можна не допустити, вплинувши на такі фактори ризику, як вживання тютюну, нездорове харчування і недостатня фізична активність.

Учні взяли участь у тематичній вікторині, прослухали прислів’я та приказки про серце і мали змогу пояснити їх значення. Вони почули багато цікавої інформації. А ще завідувач бібліотеки-філії Валентина Головіна та бібліотекар Ліна Горбівненко розповіли дітям правила здорового способу життя, який веде до довголіття.

Анатолій ГОРБІВНЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *