Гість із Нової Зеландії побував у смілянській школі

1Візит Стівена Хопкрофта до школи у березні запам’ятався не тільки учням колегіуму – той сонячний день став одним з найяскравіших моментів подорожі до України і для новозеландця. Саме тому, за взаємним бажанням сторін, була проведена ще одна зустріч-спілкування учнів школи зі Стівеном.

Він багато кого впізнавав і не переставав дивуватись зібраності та цілеспрямованості колегантів. Дуже приємне враження на гостя справив зовнішній вигляд учнів – він підтримав доцільність шкільної форми у закладі.
Якщо минулого навчального року Стівен лише знайомився з учнями, то цього разу уроки з ним були насиченими та дуже інформативними. Шестикласники поділилися з паном Хопкрофтом своїми мріями та, навіть, встигли створити проект «Квітка бажань». З учнями сьомих та восьмих класів уроки мали країнознавчий характер. А старшокласники після спілкування написали свої думки та побажання Стівену на різнокольорових паперових літачках та подарували їх закордонному гостю, які новозеландець вирішив забрати додому у свою скарбничку сувенірів з України. Коли усі шість уроків були позаду, прощаючись, пан Хопкрофт пообіцяв ще завітати у стіни нашого колегіуму. Чекатимемо нових зустрічей та вражень!

Прес-центр школи-колегіуму №3

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *