Понад 1,5 тисячі черкащан уклали договори на службу за контрактом за три квартали року

За період цього року на Черкащині понад 1,5 тисячі осіб уклали договори на службу за контрактом. За результатами останнього, III кварталу, 544 громадянини відправлено на контрактну службу. Відтак область виконала планове завдання на понад 86 %. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет у ході наради в обласній адміністрації.

Євген Олександрович зазначив, що серед кращих: Сміла, Черкаси, Канів, Золотоніський, Чорнобаївський, Шполянський райони. Гірші результати показали Маньківський, Христинівський, Лисянський, Катеринопільський райони.

– Планове завдання на IV квартал – 600 осіб, – поінформував Євген Олександровиич. – На сьогодні укладено 70 договорів. Нагадаю, за рішенням Генерального штабу порядок призову військових за контрактом змінено. Безпосередньо до військових частин призивають насамперед військовослужбовців, які отримали досвід служби в зоні АТО та мають військово-облікову спеціальність. Наголошу, нині всі, хто має підготовку та досвід у зоні АТО, можуть проходити службу безпосередньо у бойовій військовій частині. Решта кандидатів на військову службу за контрактом направляються до навчальних центрів.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *