Фізичний практикум у школі по-новому

IMG_20180419_111239_новый размерЧи багато школярів є так званими «спеціалістами» в галузі фізики? Напевно, мало знайдеться сміливців, які дадуть ствердну відповідь на це запитання. Протее, вивчати цей предмет просто необідно, адже в майбутньому ви можете саме з цією дисципліною пов’язати своє життя. Навіть якщо  цього не плануєте, життя може внести свої корективи. Тому відкидайте своє небажання геть та сміливо поринайте у світ цікавих відкриттів разом з дослідженнями лабораторного практикуму.

З правильними підказками вчителя фізики школи №3-колегіуму Чуйко Ольги Вячеславівни, фізика не здається колегіантам такою складною та незрозумілою. Учні отримують справжнє задоволення під час виконання робіт практикуму.

Протягом декількох узагальнюючих занять учні 11 класу мали змогу продемонструвати набуті знання на практиці. Найцікавішим у процесі лабораторного практикуму стали не теоретичні відомості, а можливість попрацювати з віртуальною фізичною лабораторією та цифровою лабораторією «Einstein».

Основною метою було формування навичок проведення експерименту з новим обладнанням, аналіз експериментів та їх результатів Одинадцятикласники, використовуючи новітні технології та вимірювальні прилади та обладнання,  спостерігали, як промінь світла падає на гладеньку поверхню прозорого середовища, утворюючи відбитий і заломлений промені, визначали коефіцієнт жорсткості різними методами, розраховували дані маси води, яку людина витрачає за рахунок дихання протягом доби.

Не варто сидіти, склавши руки, і чекати, коли успішний результат прийде сам собою. Такого не трапиться, а тому поспішайте здобувати знання, коли у вас для цього є всі можливості!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *