Експравоохоронець, якого впіймали на підробленні документів, постане перед судом

судДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього керівника одного із територіальних підрозділів поліції, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України) та у підбурюванні і пособництві під час внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч.ч. 4, 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366 КК України).

Обвинувачений розробив план заволодіння бюджетними коштами – 143 тис. грн, які виділялися на закупівлю паливної деревини для ввіреного йому відділення поліції.

За вказівкою обвинуваченого місцевий житель переконав підприємця укласти фіктивний договір про постачання дров на опалення відділення поліції.

У подальшому, порушник дав незаконну вказівку засвідчити відповідний документ підписом.

У результаті отримані фізичною особою – підприємцем гроші за нібито виконаний договір, постачальник передав через місцевого мешканця правоохоронцю.

Працівник поліції, вину у вчиненні злочину визнав повністю, розкаявся та сприяв розкриттю кримінального правопорушення. Результат – поліціянта-порушника за лопотанням колективу територіального підрозділу поліції було звільнено судом від кримінальної відповідальності з передачею на поруки.

Обвинувальні акти щодо фізичної особи-підприємця та місцевого жителя у цій же справі перебувають на розгляді в суді.

За інформацією з сайту Черкаської обласної прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *