У смілянському “Барвінку” продовжують надавати безкоштовну реабілітаційну допомогу дітям

img_20220908_141523_104Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок» протягом багатьох років надає безкоштовну комплексну реабілітаційну допомогу дітям з інвалідністю.

Наразі фахівці Центру – це практичний психолог, вчителі-реабілітологи, вчитель-логопед, музичний керівник, вчитель з ОТМ, фахівець з фізичної реабілітації, дитячий лікар-педіатр, дитячий лікар-невролог, лікар-фізіотерапевт, дитячий лікар-психіатр, які проводять медичну, психолого-педагогічну, соціальну реабілітацію та надають послуги масажу.

Також, працюють з дітьми над розвитком трудових навичок з бісероплетіння та малювання.

Створені у «Барвінку» комфортні умови для дітей допомагають реалізувати їхні можливості, адже тут обладнані кімнати для групової роботи, сенсорна кімната, логопедичний та масажний кабінети, зал інтенсивної фізичної реабілітації з необхідним устаткуванням та бальнеологічне відділення (гідромасажні ванни).

У заклад по допомогу звертаються як сміляни, так і родини з дітьми із числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Смілі.

У Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок» можуть отримати послуги з реабілітації всі родини, що мають дітей з інвалідністю віком до 18 років, яким необхідна допомога.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *