Черкаське підприємство потребує близько 100 майстрів швейної справи

швачки вівалон 3_resizeЧеркаська компанія посилює свою позицію на ринку i розвиває напрямок швейного виробництва. Для цього додатково планує залучити близько 100 фахівців за професією швачка, інформують в обласному центрі зайнятості.

Щоб задовольнити кадрові потреби місцевого підприємства Черкаська обласна служба зайнятості організовує навчання за дуальною формою.

Дуальне навчання передбачає, що слухачі теоретичну частину опановуватимуть в закладі освіти, а професійно-практичну безпосередньо на виробництві.

Для цього керівництво підприємства облаштувало окремі два навчальні класи, забезпечивши їх необхідним обладнанням. В одному – проходить навчання, а в іншому – закріплюються здобуті знання. Загалом курс навчання займає до 3 місяців.

Цьогоріч 25 безробітних вже розпочали відповідне навчання та наразі формуються чергові дві групи слухачів, які опановуватимуть швейне виробництво.

З інформації директора підприємства Олександра Жученка, загальна потреба в кадрах – близько 100 осіб, але потужності значно більші, адже планується введення власної лінії з виготовлення домашнього текстилю. Початківцям пропонується стабільна заробітна плата від 12 тисяч гривень, яка пропорційно збільшується вже за декілька місяців активної практики.

Професійне навчання організовується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, а отже робітничу професію слухачі здобувають безкоштовно. Після навчання підготовлені фахівці гарантовано отримають роботу та гідні умови праці.

Деталі щодо організації професійного навчання можна дізнатися за номером: (0472) 63-27-88.

Онлайн-підтримка: https://t.me/Pidtrimka_klientiv

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.