Допомога смілянам, безбар’єрність та мобілізація – головні питання розширенної наради у районі

Начальниця районної військової адміністрації Валерія Бандурко провела розширену нараду, на якій звернулася до очільників громад району з проханням підтримати Смілянську громаду виділенням коштів із місцевих бюджетів на відновлення будинків, які постраждали від ворожої ракети.

Врешті, усі очільники громад підтримали пропозицію і пообіцяли допомогти.

Ліквідація наслідків влучання російської ракети триває. На сьогодні є 116 звернень від жителів про руйнації різного роду. Хто може відновити житло – тому надають необхідні будівельні матеріали. Хто не може – там працюють бригади волонтерів. За підрахунками на цей час тільки вікон потрібно 365 шт. Демонтовано вже 7 із 8 будинків, які відбудовуватимуть із нуля. Робіт на десятки мільйонів гривень.

Крім того, обговорили важливість забезпечення розвитку системи безбарʼєрності в громадах. Кожна громада має бути готовою до повернення додому військових, які особливо потребують підтримки і допомоги.

Житлово-комунальне господарство в кожній громаді – важлива соціальна галузь, яка забезпечує населення, підприємства та організації необхідними послугами. Зимовий період завжди є найважчим для цієї галузі.

Завершили нараду питанням мобілізаційного процесу, яке постійно на особливому контролі. Щоденною темою є обговорення методів та процесу організації та проведення у районі мобілізації людських і технічних ресурсів. На превеликий жаль, все ще маємо війну у своєму домі. Якщо не докладати зусиль, вона сама нікуди не зникне, підсумувала очільниця району.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.