Через негоду роботи із ліквідації наслідків “прильоту” у Смілі призупинили

Наразі в Гречківці роботи з ліквідації наслідків влучання ворожої ракети призупинені в звʼязку зі складними погодніми умовами. Про це повідомив міський голова Сергій Ананко.

До цього часу, доки дозволяла погода, технікою вивозили залишки побутового сміття, працівники КП “Смілакомунтеплоенерго” займались консервуванням криниць на території домоволодінь, які підлягають знесенню.

Місцевих та тих, хто працював в районі ліквідації наслідків пошкоджень, годували гарячими обідами працівники освіти Сміли: дитячого садочку №12 та школи №12.

До підтримки постраждалих долучились БФ “Допомога поруч 2022” та їх партнери Ukraine TrustChain, громадська організація “ЛАД”, французька асоціація «Тріангль Женерасьон Юманітер».

Гречківчани отримали продуктові набори та побутову хімію. В неділю близько 90 осіб звернулись, в понеділок – більше 100 осіб. Людям з обмеженими фізичними можливостями та представникам маломобільних груп населення цю допомогу розвезли по домівках. Роботи відновлять, щойно доволить погода.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.