У Смілі відзначили талановитих дітей та їх педагогів

7 січня Черкаська область відзначала сімдесяту річницю свого утворення. Напередодні свята у міському будинку культури діяла банерна фотовиставка та відбулась церемонія нагородження творчо-обдарованих дітей.

Гасло конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет» відобразило особливість представлених робіт. Учасників заходу привітала заступник міського голови Сміли – Тетяна Карло. Вона щиро подякувала маленьким вихованцям та їх наставникам за те, що в такий непростий час вони продовжують творити красу та нести позитив.

Конкурс був оголошений міським відділом культури, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради. У ньому взяли участь більше 70 творчо-обдарованих дітей Сміли. Змагалися у номінаціях:
🔹стилізована ялинка;
🔹різдвяні віночки;
🔹новорічна прикраса;
🔹новорічно-різдвяна композиція.

Журі обрало переможців, яким вручили почесні грамоти та подяки, і не забули про невеличкі святкові подарунки в якості визнання їхнього творчого потенціалу.

Не залишили поза увагою і тих, хто працює над розвитком молодих талантів – всі вчителі, вихователі, керівники гуртків отримали заслужені подяки за свою роботу. Гостей заходу також привітали і талановиті юні смілянські виконавці.

Також, на святі була представлена банерна виставка “Черкащина. 70 років становлення. Автори цієї виставки – журналісти комунального підприємства Медіа центр репрезентують її у закладах освіти та культури Сміли.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.