До уваги тих, хто шукає роботу!

work_small6 червня о 10:00 розпочнеться ярмарок вакансій від  ВСП «МОТОРВАГОННЕ ДЕПО ХРИСТИНІВКА” ОДЕСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ. Захід відбудеться у приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятостіза адресою: вул. Соборна, 68, 2 поверх, кабінет семінарів.

Запрошуємо долучитися наступних фахівців:

  • Помічників машиніста тепловоза,
  • Слюсарів з ремонту рухомого складу, які бажають стати помічником машиніста тепловоза чи машиністом (навчання за рахунок підприємства),
  • Людей, які бажають вивчитися на слюсарів з ремонту рухомого складу, помічників машиніста чи машиніста (за умови подальшого працевлаштування на підприємство)

У програмі ярмарки презентація виробництва, ознайомлення з вимогами до кандидатів, обов’язками та умовами праці, знайомство учасників ярмарки одне з одним, обмін контактами.

Ярмарок вакансій – це спеціалізований захід, де роботодавці та шукачі роботи мають можливість зустрітися один з одним. Як на звичному ярмарку, продавцями виступають роботодавці, а покупцями – безробітні, шукачі роботи.

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості підготували 10 лайф-хаків про те, як знайти роботу під час ярмарки вакансій? Публікації цих порад можна знайти за відповідним запитом в Google.

Пам’ятайте: ярмарок вакансій – це унікальна можливість, якою потрібно скористатися. Центри зайнятості організовують ярмарки безкоштовно для всіх учасників.

Інформація Смілянського МРЦЗ 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *