На сесії міської ради розглянули три питання

герб4 червня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася позачергова 101-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 20 депутатів. На порядок денний було винесено 3 питання. 

На початку сесії помічник народного депутата Сергія Рудика Лідія Зайва  зачитала звернення народного депутата щодо проведення ремонтних робіт по вулиці Соборній та співфінансування даних робіт з міського бюджету, перенаправлення залишку коштів на ремонт інших вулиць.

Про поточну роботу комунальних підприємств, проведення ремонтних робіт вулиць міста проінформували депутатів заступник міського голови Олег Черненко та начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко, які висловили свої бачення щодо вирішення нагальних проблем міста у галузі житлово-комунального господарства. 

Депутати затвердили Програму фінансової підтримки комунального підприємства “ВодГео” шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2019 рік. На сесії депутати внесли зміни до рішення міської ради щодо складу виконавчого комітету, ввівши до складу виконкому затверджену на минулій сесії на посаді керуючого справами Людмилу Осейко.

Начальник фінансового управління Галина Сватко проінформувала депутатів про проект рішення міської ради щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. Після внесення поправок та доповнень, депутати прийняли відповідне рішення.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *