Під час профорієнтаційної екскурсії до локомотивного депо, залізничники розповіли про актуальні вакансії

2За сприяння Смілянського міськрайонного центру зайнятості, учні ЗОШ №11 відвідали профорієнтаційну екскурсію до Локомотивного депо ім. Т. Шевченко. Під час екскурсії працівники відділу кадрів повідомили, що зараз потрібні на роботу: слюсар з ремонту рухомого складу, помічник машиніста тепловозу, помічник машиніста електровозу, верстальник широкого профілю.

Роману Сергієнку вісім років, він перейшов до 3 класу: «Я хочу стати машиністом, як тато Віктор. Він тут працює і я сподіваюся його побачити під час екскурсії.»

Дітлахи побачили як ремонтують вагони рухомого складу, побували у кабіні тепловоза, відвідали цех експлуатації. Школярі веселилися, задавали питання робітникам, робили селфі. 

Валентина Третяк –  помічниця начальника з кадрових питань Локомотивного депо: «Подібні екскурсії ми проводимо дуже часто. Дуже активно з нами співпрацюють школи №3, №7 та №11. Як правило, учасниками таких екскурсій є учні випускних класів. Але сьогодні до нас завітали маленькі гості і ми дуже цьому раді.» 

Ольга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «Для дітей ця екскурсія дуже цікава та пізнавальна. Уже зараз у школярів формуються смаки та уподобання. Можливо, у майбутньому, хтось із учасників цієї екскурсії буде тут працювати. Для дітлахів це не тільки приємний відпочинок, а і мотивація до кращого навчання та самовдосконалення.»

Смілянський міськрайонний центр зайнятості бажає учасникам екскурсії з користю провести літні канікули та гарно відпочити! Ми раді бути для Вас корисними!

Інформація Смілянського МРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *