Безробітним пропонують розпочати кар’єру у лавах Збройних Сил України

8e2a4d14-b847-41ac-811f-d5878ab52aefНещодавно в Черкаському міському центрі зайнятості провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Участь у зустрічі також взяв начальника відділу Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України підполковника Олександра Чубенка.

– На військову службу за контрактом до лав ДПСУ запрошуються як чоловіки, так і жінки, які вільно володіють українською мовою. Кандидати на службу за контрактом в ДПСУ повинні бути фізично здоровими та придатними до військової служби. В обов’язковому порядку вони проходять медичну комісію, професійно-психологічний відбір та відсутність із законом, – повідомив підполковник.

Шукачі роботи отримали інформацію про грошове забезпечення, соціальний захист, безоплатне медичне обслуговування, вимоги до кандидатів та порядок оформлення документів, можливість кар’єрного росту та отримання вищої освіти у єдиному прикордонному ЗВО за різними спеціальностями.

Відбулося активне обговорення, учасники зустрічі отримати вичерпні відповіді на запитання.

В результаті, кілька безробітних зацікавилися пропозиціями працевлаштування, мали можливість індивідуально поспілкувались із військовослужбовцями та отримати інформацію щодо підписання контракту, повідомили у Черкаському міськоку центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *