На міжвідомчій нараді обговорили питання захисту трудових прав іноземців, які працюють в Україні

252769625_1573354276348348_3792608744723452787_nПредставниця Міграційної служби Черкащини взяла участь у міжвідомчій робочій нараді, яку ініціювало Управління Держпраці у Черкаській області. У центрі уваги було питання захисту трудових прав іноземців, які працюють в Україні, та дотримання трудового законодавства роботодавцями.

Також у нараді взяли участь представники податкової, Пенсійого фонду, СБУ, Держпраці, поліції, прикордонної служби та служби зайнятості.

Учасників ознайомили з переліком суб’єктів господарювання області, які отримали дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства. Обговорили план проведення заходів щодо роботодавців, які наймали іноземців та осіб без громадянства.

На період роботи в Україні, який зазначається в дозволі на застосування праці, іноземцю або особі без громадянства оформлюється посвідка на тимчасове проживання. Посвідка на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття документів від іноземця або особи без громадянства.

Учасники міжвідомчої наради визначили порядок обміну інформацією для проведення спільних заходів контролю, що дозволить припинити використання незадекларованої праці іноземних громадян на території України та сприятиме захисту їх трудових прав.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.